Wybierz walutę
Wyszukiwanie zaawansowane
   
  Oferta  
  Nowości  
  Cennik  
  Kontakt  


   
Ogrzewanie podłogowe-kabel grzewczy dwustronnie zasilany o mocy 210W do powierzchni 1.3m2 
   
 
Nazwa Cena brutto
Ogrzewanie podłogowe-kabel grzewczy dwustronnie zasilany o mocy 210W do powierzchni 1.3m2 117.45 PLN

Producent: Flexelec

ID: 397

Dane kabla grzewczego i przykład doboru:
Aby dobrać odpowiednią moc kabla grzewczego należy obliczyć powierzchnię bez zabudowy stałej(wanny,brodziki, toalety,szafki naziemne itd.) i pomnożyć przez zapotrzebowanie mocy na m2
czyli 150W/m2.
np: powierzchnia 1,3m2 x 150 W/m2 = 195W

Moc 195W jest to nasza moc kabla grzewczego do zainstalowania na naszej powierzchni (kuchnia ,łazienka itp.)

Dane kabla grzewczego:
Moc 195W
Napięcie 230V
Do powierzchni 1,3m2
Długość kabla grzewczego 14metrów
Układany spiralnie co 6 cm
Przewód zasilając 2metry

Elektryczne ogrzewanie podłogowe jest to tani w zakupie, jak i eksploatacji system ogrzewania. Elektryczne ogrzewanie podłogowe jest niezastąpione w każdych warunkach, rodzajach podłóg i sytuacjach.
W nowobudowanej, jak i remontowanej kuchni, łazience, holu czy salonie można bez trudu ułożyć elektryczne ogrzewanie podłogowe w postaci cienkich mat grzejnych lub kabli grzewczych.
Może to sprawić że np.: glazura staje się dodatkowo przyjemnie ciepła, w miejscach w których siedzimy, stoimy lub odpoczywamy. Elektryczne ogrzewanie podłogowe ma jedynie 7 mm grubości montuje się je bezpośrednio pod płytkami, w warstwie kleju lub masy samopoziomującej.
Elektryczne ogrzewanie podłogowe nie potrzebuje kotłowni ani pieca centralnego ogrzewania.
Każde pomieszczenie jest ogrzewane osobnym obwodem kabla grzejnego sterowanego przez programowalny termoregulator, który będzie sterował ogrzewaniem danego pomieszczenia.
Kable grzewcze serii KYCY to kabel grzewczy, który dobiera się dla danego pomieszczenia pomijając zabudowę stałą. Kabel grzewczy zatopiony w warstwie kleju zabiera 7 mm wysokości podłogi.
Elektryczne ogrzewanie podłogowe pozwala na średnie obniżenie temperatury powietrza o 1-2oC w stosunku do temperatury z tradycyjnym systemem ogrzewania, nie powodując pogorszenia komfortu cieplnego. Dzięki temu można zaoszczędzić 10-20% energii potrzebnej na ogrzewanie domu. Ciepłe powietrze zawsze unosi się do góry. To proste stwierdzenie wyjaśnia, dlaczego elektryczne ogrzewanie podłogowe zapewnia wyższy komfort cieplny od tradycyjnego systemu z grzejnikami. Przy niewielkich nakładach finansowych można sprawić, aby komfort mieszkania w nowym lub wyremontowanym domu znacznie wzrósł. Niewidoczne źródło ciepła stwarza wiele możliwości aranżacji pomieszczeń oraz zwiększa ich powierzchnię użytkową.

Dostępność:zapytaj handlowca

Poleć produkt znajomemu · Oceń produkt    

 
  


 |  Strona główna  |  O firmie  |  Pomoc  | 
oprogramowanie
sklepy internetowe
Sklepy internetowe