Wybierz walutę
Wyszukiwanie zaawansowane
   
  Oferta  
  Nowości  
  Cennik  
  Kontakt  


   
Ogrzewanie podłogowe- mata grzewcza ATIF-150/300W do powierzchni 2m2 
   
 
Nazwa Cena brutto
Ogrzewanie podłogowe- mata grzewcza ATIF-150/300W do powierzchni 2m2 670.43 PLN

Producent: Flexelec

ID: 393

Dane maty grzewczej i przykład doboru:
Aby dobrać odpowiednią moc maty grzewczej należy obliczyć powierzchnię bez zabudowy stałej(wanny,brodziki, toalety,szafki naziemne itd.) i pomnożyć przez zapotrzebowanie mocy na m2
czyli 150W/m2.
np: powierzchnia 2m2 x 150 W/m2 = 300W

Moc 300W jest to nasza moc maty grzewczej do zainstalowania na naszej powierzchni (kuchnia ,łazienka itp.)

Dane maty:
Moc 300W
Napięcie 230V
Do powierzchni 2m2

Elektryczne ogrzewanie podłogowe jest to tani w zakupie, jak i eksploatacji system ogrzewania. Elektryczne ogrzewanie podłogowe jest niezastąpione w każdych warunkach, rodzajach podłóg i sytuacjach.
W nowobudowanej, jak i remontowanej kuchni, łazience, holu czy salonie można bez trudu ułożyć elektryczne ogrzewanie podłogowe w postaci cienkich mat grzejnych lub kabli grzewczych.
Może to sprawić że np.: glazura staje się dodatkowo przyjemnie ciepła, w miejscach w których siedzimy, stoimy lub odpoczywamy. Elektryczne ogrzewanie podłogowe ma jedynie 4-6 mm grubości montuje się je bezpośrednio pod płytkami, w warstwie kleju lub masy samopoziomującej.
Elektryczne ogrzewanie podłogowe nie potrzebuje kotłowni ani pieca centralnego ogrzewania.
Każde pomieszczenie jest ogrzewane osobnym obwodem kabla grzejnego sterowanego przez programowalny termoregulator, który będzie sterował ogrzewaniem danego pomieszczenia.
Maty grzewcze serii ATIF to pas specjalnej siatki z wplecionym kablem grzejnym, które dobiera się dla danego pomieszczenia pomijając zabudowę stałą. Mata grzejna zatopiona w warstwie kleju zabiera max. 3-6 mm wysokości podłogi.
Elektryczne ogrzewanie podłogowe pozwala na średnie obniżenie temperatury powietrza o 1-2oC w stosunku do temperatury z tradycyjnym systemem ogrzewania, nie powodując pogorszenia komfortu cieplnego. Dzięki temu można zaoszczędzić 10-20% energii potrzebnej na ogrzewanie domu. Ciepłe powietrze zawsze unosi się do góry. To proste stwierdzenie wyjaśnia, dlaczego elektryczne ogrzewanie podłogowe zapewnia wyższy komfort cieplny od tradycyjnego systemu z grzejnikami. Przy niewielkich nakładach finansowych można sprawić, aby komfort mieszkania w nowym lub wyremontowanym domu znacznie wzrósł. Niewidoczne źródło ciepła stwarza wiele możliwości aranżacji pomieszczeń oraz zwiększa ich powierzchnię użytkową.

Dostępność:zapytaj handlowca

Poleć produkt znajomemu · Oceń produkt    

 
  


 |  Strona główna  |  O firmie  |  Pomoc  | 
oprogramowanie
sklepy internetowe
Sklepy internetowe